شهردار کرمان:


استفاده افراد دارای معلولیت از فضاهای ورزشی شهرداری رایگان است

شهردار کرمان گفت: در واگذاری سالن‌ها و زمین‌های ورزشی متعلق به شهرداری به افراد دارای معلولیت، هیچ محدودیتی نداریم.
به گزارش کِرنا، سعید شعرباف، در نشستی که با حضور رییس هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان و چند تن از ورزشکاران مدال‌آور و ناشنوایان شاغل در شهرداری کرمان، برگزار شد، ضمن تبریک هفته جهانی ناشنوایان، افزود: نسبت به افراد دارای معلولیت، در مقایسه با اقشار و طبقات مختلف، وظیفه متفاوتی داریم.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری نسبت به سه گروه افراد دارای معلولیت، کودکان و زنان، وظیفه خاصی دارد؛ چراکه برای خدمت‌دهی به این سه گروه، دچار مشکلات جدی زیرساختی هستیم… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا