شهردار کرمان:


دوره آبیاری فضای سبز پردیسان قائم(عج) به حد مطلوب می‌رسد

شهردار کرمان گفت: طبق قرارداد با شرکت آب‌منطقه‌ای، حدود ۵۰ لیتر آب به فضای سبز «پردیسان قائم(عج)» اختصاص می‌یابد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در جلسه عمومی شورای اسلامی شهر کرمان با بیان اینکه در حال حاضر قرارداد منعقد و تجهیزات در محل نصب شده است، گفت: با شبکه‌ای که ایجاد می‌شود، مشکل آبیاری این مجموعه برطرف خواهد شد و دوره آبیاری به حد استاندارد می‎رسد.
وی درخصوص پایین‌بودن سرانه فضای سبز گفت: شهر کرمان در زمینه پارک و بوستان نسبت به دیگر شهرهای گرم‌وخشک وضعیت بهتری دارد، اما با در نظر گرفتن استانداردهای مربوط، توزیع و کیفیت مناسبی ندارد… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا