شهردار کرمان در نشست خبری:به‌صورت جدی برای جلوگیری از توسعۀ حاشیه‌نشینی دغدغه داریم

شهردار کرمان گفت: دستگاه‌هایی همچون دادگستری، استانداری و به‌ویژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، باید به کمک شهرداری بیایند تا وضعیت چهار نقطۀ کلیدی حاشیۀ اطراف شهر کرمان تعیین‌تکلیف شود.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در پاسخ به عدم وجود امکانات شهری در شهرک‌های ایجاد شده و قانونی ازجمله شهرک «شهرداری» و لزوم توجه به آن‌ها به‌جای شهرک‌های حاشیه‌ای گفت: ضابطه‌ای در گذشته وجود داشته که ایجاد امکانات در شهرک‌های محصورشده، برعهدۀ هیأت‌مدیره شهرک است که شهرک «ولایت» ازجمله این موارد محسوب می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا