شهردار کرمان خبر داد:افزایش نظارت بیشتر بر اجرای آسفالت پروژۀ فاضلاب شهری کرمان

شهردار کرمان تصریح کرد: اگر آسفالت هر یک از پیمانکاران اجرای فاضلاب مشکل داشته باشد، مجوز حفاری جدید صادر نخواهیم کرد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شَعرباف، درخصوص مسایل مربوط به پروژۀ فاضلاب شهری، افزود: بنا به قراردادی که با شرکت مربوط جهت اجرای فاضلاب شهری در شهر کرمان بسته شده، تمام عملیات حفر و آسفالت به‌صورت متمرکز بر عهدۀ پیمانکاران این شرکت است.
وی با اشاره به پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌ای که در زمینۀ آسفالت پس از حفاری برای شرکت تعریف شده است، خاطرنشان کرد: با این وجود حداقل طی سه ماه گذشته شاهد بودیم که برخی از این موارد رعایت نمی‌شود، اما شهرداری فقط نقش نظارت کلی را در این خصوص بر عهده دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا