شهردار کرمان تصریح کرد:


معطل‌ماندن پرونده‌های مردم، خط قرمز من است

شهردار کرمان گفت: تعیین‌تکلیف‌نشدن پرونده‌های مردم، خط قرمز من است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در مراسم معارفه سرپرست جدید شهرداری منطقه دو، حجم کار و مسئولیت در منطقه دو را نسبت به دیگر مناطق بیشتر دانست و گفت: با توجه به وسعت منطقه دو، و عدم توازن حجم کاری این منطقه با مناطق دیگر، پیشنهادی برای واگذاری بخشی از منطقه دو مطرح شده که منتظر اعلام نتیجه هستیم.
وی افزود: تا زمان تصمیم نهایی، حجم کاری در این منطقه بالا و مسئولیت کاری آن بسیار سنگین است، اما نباید ازسوی مردم، نارضایتی وجود داشته باشد.
شهردار کرمان، مهمترین عنصر در مدیریت را سلامت کاری دانست و بیان کرد: مدیر نباید به پُست خود به‌عنوان جایگاهی برای سوءاستفاده نگاه کند… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا