شهردار کرمان تصریح کرد:


هدررفت هزینه‌ها با ورود خودرو به پیاده‌راه «شهید تجلی»

شهردار کرمان، در نشست شورای اسلامی شهر کرمان، حادثه تروریستی «شاه‌چراغ»، به‌خصوص شهادت نوجوان کرمانی را تسلیت گفت.
به گزارش کِرنا، سعید شعرباف افزود: معتقدم خون‌هایی که در این حادثه با مظلومیتِ تمام ریخته شده، اثر خود را در عالم خواهد گذاشت و تومار این مجموعه متوحش را به‌هم خواهد ریخت.
وی ادامه داد: اربابانی که مترصدند جمهوری‌اسلامی به بلای سوریه و امثال آن دچار شود، کور خوانده‌اند و باید بدانند مردم این کشور متفاوتند و ساختار این نظام نیز فرق می‌کند.
شهردار کرمان گفت: ساختار این نظام و باور شهادت و ولایت فقیه در این کشور به‌گونه‌ای است که به این راحتی و با این زوائد و خس‌وخاشاک، قابل حذف نیست؛ در واقع ستون پایداری است که برای هیچ‌کس قابل تصور نیست .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا