شهردار کرمان تاکید کرد:


رسانه‌ها پروژه‌محورتر زمینه حل‌و‌فصل مشکلات شهری را فراهم کنند

شهردار کرمان گفت: در راستای کمک به توسعه شهر کرمان، از انتقادات رسانه‌ای، با تمرکز بر تحلیل و بررسی دقیق و طرح موضوعات مباحثه‌ای استقبال می‌کنم.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در دیدار با رئیس و کارکنان خبرگزاری «ایرنا» استان کرمان، با بیان این‌که فضای رسانه‌‌ای در حوزه شهری با وضعیت مطلوب فاصله دارد، اما در حال رشد است، گفت: رسانه‌ها هرچه پروژه‌محورتر و با نگاه تیزبینانه‌تر جلو بروند، بهتر می‌توانند مسایل شهری را حل‌و‌فصل کنند.
وی با اشاره به تأثیر رسانه در موضوعات مختلف شهری، موضوعاتی چون حاشیه‌نشینی و ساماندهی سگ‌های ولگرد را از موضوعات مهم و مطرح‌شده در شورای اسلامی شهر ذکر کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا