شهردار کرمان تأکید کرد:
ضرورت استفاده از تجربیات کلان‌شهرهای موفق در حوزۀ سرمایه‌گذاری

شهردار کرمان، همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری کلان‌شهرهای ایران در تهران را کم‌نظیر دانست و گفت: شهرداری کرمان باید از تجربیات سایر کلان‌شهرهای موفق در این حوزه بهره ببرد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در حاشیۀ همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کلان‌شهرهای ایران در تهران، با بیان اینکه این همایش برای نمایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران و ۱۱ کلان‌شهر دیگر در محل «برج میلاد» تهران برگزار شد، گفت: این همایش ویژگی‌های خاصی داشت که آن را کم‌نظیر می‌کرد؛ ازجمله پنل‌های علمی تأمین مالی در حوزۀ مدیریت شهری بود که توسط اساتید دانشگاه و بخش خصوصی که سابقۀ تأمین مالی را دارد، ارایه شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا