شهردار کرمان با اشاره به بودجۀ سال آیندۀ شهرداری:اجرای پروژه‌های زیرساختی به‌جای اجرای پروژه‌های کوچک و کم‌اثر/ توزیع عادلانۀ حقوق و دستمزد کارکنان شهرداری در سال آینده

 شهردار کرمان گفت: سال 1401 سال اقدامات زیرساختی در شهر کرمان است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شَعرباف، با اشاره به تدوین نهایی بودجۀ 2360 میلیارد تومانی شهرداری کرمان افزود: در سال آینده به‌جای اجرای پروژه‌های کوچک و کم‌اثر و پراکنش پروژه‌های شهرداری کرمان، در چند موضوع زیرساختی وارد خواهیم شد تا کارهای ماندگاری برای شهر کرمان رقم بزنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا