شهردار کرمان:*ماهانه بیش از 35 هزار مترمربع از معابر شهری آسفالت می‌شود*

شهردار کرمان گفت: در ماه‌های اخیر به‌طور میانگین بیش از 35 هزار مترمربع از معابر شهر آسفالت شده و تلاش داریم میزان آسفالت معابر کرمان را به میانگین ماهانه 50 هزار مترمربع برسانیم.

سعید شَعرباف، در گفت‌و‌گو با برنامۀ رادیویی «میکروفون صبح» با موضوع مشکلات آسفالت معابر و کوچه‌های کرمان، افزود: با توجه به نیاز جدی شهر کرمان به آسفالت، در ماه‌های اخیر به‌طور میانگین بیش از 35 هزار مترمربع آسفالت شده که اکثراً مربوط به معابری است که بیش از 10 سال نیاز به روکش آسفالت حیاتی داشته‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا