شهردار منطقه چهار شهر کرمان:میدان 《امیرالمومنین(ع)‌‌》بهسازی شد

شهردار منطقه چهار شهر کرمان، از بهسازی میدان «امیرالمومنین(ع)» واقع در خیابان «سرباز» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمدعلی بهرامی، با بیان اینکه میدان و پیاده‌روهای اطراف آن 500 مترمربع کف‌سازی شده است، گفت: 20 تن آسفالت و 320 متر جدول سنگی در این میدان اجرا شده است.
وی، از نصب المان و کاشت گل‌وگیاه و اجرای فضای سبز به‌عنوان دیگر اقدامات جهت بهسازی این میدان خبر داد و گفت: تأمین روشنایی میدان «امیرالمومنین(ع)» نیز در حال اجراست.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا