شهردار منطقه سه کرمان خبر داد:صرفه‌جویی بیش از 1.5 میلیارد تومانی طی شش‌ماه با تولید گل‌های فصلی

شهردار منطقه سه کرمان، از خودکفایی این منطقه در تولید گل‌وگیاه فصلی برای سال‌جاری خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی، ضمن تشکر از تلاش و پیگیری حوزۀ خدمات‌شهری منطقه سه در تولید گل‌های فصلی باکیفیت، گفت: خوشبختانه از اواسط سال گذشته سه شاسی در مجموعۀ تولید گل‌وگیاه شهرداری به این منطقه اختصاص یافت و زیر کشت گل‌های فصلی قرار گرفت.
وی با اشاره به موفقیت‌های به‌دست‌آمده در تولید گل‌های فصلی، ادامه داد: طی شش‌ماه گذشته تعداد بیش از  385 هزار نهال گل فصلی و بیش از 79 هزار گلدان گل فصلی از انواع اطلسی ایرانی، اطلسی خارجی، ابری آبی، جعفری، کوکب معمولی، کوکب کوهی، گازانیا، ابری نقره‌ای و آهار، تولید میشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا