شهردار منطقه سه خبر داد:اجرای 2300 مترمربع زیرسازی و آسفالت در بلوار «هزار»

شهردار منطقه سه شهر کرمان، از تکمیل آسفالت لاین رفت بلوار «هزار» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی، با بیان اینکه لاین رفت بلوار «هزار» شهر کرمان، چندین سال آسفالت نشده بود و به همین دلیل تردد خودروها از یک لاین انجام می‌شد، گفت: تردد خودروها در یک لاین، علاوه بر افزایش بار ترافیکی، تصادفات و نارضایتی اهالی را در پی داشت.
وی افزود: به دستور معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان و با همت و همکاری معاونت حمل‌ونقل منطقه و سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری، این محدوده به متراژ 2300 مترمربع آسفالت شد.
شهردار منطقه سه کرمان همچنین از 400 متر جدول‌گذاری جهت مشخص شدن حریم و ایمن‌سازی لاین رفت این بلوار خبر داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا