شهردار منطقه دو شهر کرمان خبر داد:


شروع بهسازی و زیباسازی رفیوژ میانی بلوار «شفا»

شهردار منطقه دو شهر کرمان، از آغاز بهسازی و زیباسازی رفیوژ میانی بلوار «شفا» و بلوار «جهاد» خبر داد.
علی رحیمی، با اشاره به اینکه بهسازی و زیباسازی رفیوژ میانی بلوارها به‌دلیل فرسودگی، در اولویت‌ کاری این منطقه قرار گرفته‌ است، گفت: از هفته گذشته، بهسازی رفیوژ میانی بلوار «جهاد» و از روز گذشته، بهسازی رفیوژ میانی بلوار «‌شفا» آغاز شده است.
وی بر سرعت‌بخشیدن به روند پروژه‌ها تأکید کرد و افزود: در جریان اجرای این پروژه، بلوار «شفا» به طول 850 متر فرش موزاییک می‌شود… .

https://b2n.ir/g91428

⭕️ ما را در «سروش»، «ایتا» و «بله» دنبال کنید:

splus.ir/kerna

https://ble.ir/kerna
https://eitaa.com/kerna_ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا