سرپرست شهرداری کرمان خبر داد:

۱۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و هزینه‌کرد در شهربازی کرمان

تویسرکانی گفت: برای بازگشایی شهرداری کرمان، هزار میلیارد ریال هزینه و سرمایه‌گذاری شد.

محسن تویسرکانی در آیین بازگشایی شهربازی کرمان، ضمن قدردانی از همکارانش در شهرداری کرمان، به‌ویژه مدیر شهربازی و معاون خدمات‌شهری شهردار گفت: از زحمات شبانه‌روزی ۲ ماه اخیر که همکارانم در شهربازی کشیده‌اند تا این محیط را فراهم کنند، سپاسگزارم.

وی ادامه داد: اعتقاد داشتم باید شهربازی کرمان، در شأن مردم نجیب و خوب کرمان باشد.

سرپرست شهرداری کرمان بیان داشت: خوشبختانه شهربازی کرمان در حال تغییر است و در ۲ ماه گذشته وقتی تصمیم گرفتیم این محیط ارتقا پیدا کند، هزار میلیارد ریال هزینه و سرمایه‌گذاری انجام شد.

وی افزود: علاوه بر سرمایه‌گذار، بخش قابل توجهی از محل اعتبارات شهرداری کرمان نیز در شهربازی هزینه شد تا فضای خیلی خوبی ایجاد شود.

تویسرکانی با بیان اینکه اعتقاد دارم کرمان فقط «با مردم آباد می‌شود»، گفت: اگر مردم به میدان بیایند و از ظرفیت‌های استان استفاده کنیم، قطعا می‌توانیم شهر متفاوتی داشته باشیم.

وی افزود: در مدتی که من در مسند شهردار کرمان هستم، همه همکارانم با تمام توان به میدان آمدند و توانستیم قدم کوچکی برای کرمان برداریم.

سرپرست شهرداری کرمان در عین حال بیان کرد: البته این اقدامات برای شهری مثل کرمان کافی نیست؛ چراکه کرمان، شهر زیارتی است و میزبان زائران حاج‌قاسم سلیمانی عزیز هستیم و باید حتما شهری در شأن زائران عزیز حاج‌قاسم باشد. 

وی افزود: حاج‌قاسم عزیز، همیشه دغدغه امنیت، شادی و رفاه مردم را داشت، ما هم به‌عنوان متولیان شهر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی را جزو مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانیم و در دستور کار و مدنظر داریم.

وی همچنین از همه کسانی که آیین بازگشایی شهربازی کرمان را رقم زدند، تشکر کرد و گفت: ان‌شاءالله این تحولات در سال جدید ادامه داشته باشد و در سال آینده و در آیین بازگشایی شهربازی کرمان، شاهد اتفاقات و تحولات بیشتری باشیم.

محمود ایرانمنش، معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان نیز، ضمن خیرمقدم به همه مدیران و مردم که در آیین بازگشایی شهربازی کرمان حضور یافتند، از تلاش همکارانش در شهربازی کرمان تقدیر کرد.

 آیین بازگشایی شهربازی کرمان، با برنامه‌های متنوع، نورافشانی و موسیقی همراه بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا