سرپرست امور آبفا کرمان معرفی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان حمیدرضا فروغی به عنوان سرپرست امور آبفا شهرستان کرمان معرفی و از خدمات حمید صمدانی مدیر سابق و بازنشسته این امور قدردانی شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به اهمیت امور آبفا کرمان اشاره کرد و افزود:
امور ابفا کرمان بسیار حائز اهمیت است به دلیل شرایط خاص آب کرمان و مرکز کلان شهر است و تابعه های بسیاری دارد و این همه خدماتی که ارائه می شود در صورت بروز کوچکترین مشکل نمود می یابد و اب کرمان را می توان چشم و چراغ آب و فاضلاب استان کرمان دانست.
وی ادامه داد: خدمات مجموعه آب و فاضلاب به گونه ای است که هر فرد زمانی که چشم باز می کند با آن مواجه است و هیچ کس قطعی آب را بر نمی تابد به ویژه با تراکم جمعیت و رشد آپارتمان نشینی، مدیریت کردن مشکل بی آبی کار بسیار بزرگی است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به کمبود آب در تابستان اشاره کرد و گفت: وقتی در تابستان اب به اندازه نیاز شهروندان وجود ندارد باید یک مدیریت قوی، منسجم و اگاه باشد تا بتواند مشکلات را پشت سر گذارد و تا کنون مهندس صمدانی به خوبی این امر را به انجام رسانده و اکنون به درجه بازنشستگی نائل شده است .
وی خدمت صادقانه همراه با تعهد سازمانی را رمز موفقیت صمدانی عنوان کرد و افزود: از خداوند برای همه توفیق می خواهم تا بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم که منافع سازمانی اولویت نخست ما باشد و عاقبت همه ما ختم به خیر شود.
طاهری تصریح کرد: مهندس فروغی نیز یکی از مهندسین با تجربه و با دانش است که هم با روحیات ستادی اشنایی دارد و هم در صف و از نظر تجربه، تخصص و اشراف به مجموعه نمونه است و امیدواریم با قدرت و اقتدار هرچه تمام تر به بتواند در مسیر رسیدن به اهداف مجموعه گام بردارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا