سرمازدگی در کمین محصولات کشاورزی جنوب کرمان

رییس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی کرمان گفت: با توجه به کاهش محسوس دما در جنوب این استان، امشب احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی در این منطقه وجود دارد.

حمیده حبیبی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار افزود: با توجه به کاهش دما در جنوب استان، کشاورزان و صاحبان گلخانه ها، دامداری ها و انبارهای محصولات کشاورزی نسبت به تنظیم و دما و تهویه محل نگهداری محصولات کشاورزی، گلخانه ها و … دقت لازم را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: با ورود سامانه بارشی جدید از اواخر روز چهارشنبه بارش‌ها در سطح استان کرمان آغاز خواهد شد اما نسبت به سامانه بارشی قبلی شدت بارش‌ها ضعیف‌تر و به صورت پراکنده خواهد بود.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی کرمان تصریح کرد: به دلیل حاکم بودن هوای سرد در این استان، بارش‌های پراکنده اواخر هفته عمدتا به صورت برف خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بارش‌های آخر هفته در مناطق جنوب و جنوب غرب استان کرمان بیشتر خواهد بود، اظهارداشت: هوای سرد نیز تا اوایل هفته آینده در این استان تداوم خواهد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا