سرباند حمل محموله‌های مواد مخدر در کرمان دستگیر شد

سرباند حمل محموله‌های مواد مخدر در کرمان دستگیر شد

فرمانده انتظامی کرمان گفت: عامل شرارت در این استان که به سبب مشارکت در حمل چندین محموله سنگین مواد مخدر و درگیری با پلیس تحت تعقیب بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش روز شنبه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کرمان، سردار “عبدالرضا ناظری” افزود: ماموران یگان تکاوری ۱۱۳ قرارگاه عملیاتی ابوذر کرمان با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند یک شرور متواری که به اتهام حمل مسلحانه مواد مخدر و چندین درگیری مسلحانه با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان و شهرستان های سیرجان، بافت، بردسیر، جیرفت و خاتم یزد تحت تعقیب بوده در یکی از نقاط حاشیه شهر کرمان حضور و ترددهایی داشته است.

وی ادامه داد: در این راستا ماموران پلیس با حضور ضربتی در موقعیت مورد نظر، این عامل شرارت و تحت تعقیب را در یکی از محله های حاشیه ای شهر کرمان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: این شرور که با پاشیدن گل میخ در مسیر ماموران، هنگام عبور از مسیرهای فرعی روستای “گوشک” و تیراندازی به خودروی پلیس، حمل مسلحانه چندین محموله سنگین مواد مخدر به شهرستان سیرجان و استان های فارس، اصفهان و یزد همراه با درگیری مسلحانه با ماموران و تحت تعقیب بودن از سوی پلیس شهرستان خاتم استان یزد را در کارنامه سیاه خود دارد، پس از واکاوی اطلاعاتی و تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل و به اقدامات شرارت این شرور پایان داده شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا