راه‌اندازی واحد رفاهی شهرداری کرمان در جزیره قشم

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، از راه‌اندازی واحد رفاهی شهرداری کرمان در جزیره قشم خبر داد.

وحید خطیبی، در جلسه‌ای که با حضور معاونان برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق و سازمان‌ها برگزار شد، افزود: این واحد رفاهی به‌صورت استیجاری در جزیره قشم راه‌اندازی شده و اگر تجربه موفقی باشد و رضایت همکاران را به‌دنبال داشته باشد، به یک آیتم رفاهی مستمر در شهرداری کرمان تبدیل خواهد شد.

وی ادامه داد: مدیران برنامه‌ریزی مناطق و سازمان‌ها موظفند طبق سهمیه‌های اعلام‌شده و قرعه‌کشی با رعایت کامل عدالت، برای ثبت‌نام همکاران اقدام کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: ابتدا فقط پرسنل شهرداری با سهمیه اعلام‌شده از هر منطقه می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

گفتنی است؛ مجموعه رفاهی شهرداری کرمان در جزیره قشم، دارای چهار طبقه و هشت واحد است و هر واحد، ظرفیت تقریبی ۱۰ نفر را دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا