دکتر پورابراهیمی در شورای اداری بخش شهدادخبر داد:

🔹۱۲ کیلومتر از مسیر جاده شهداد-گودیز-اندوهجرد تاشهریور سال جاری به بهره برداری می‌رسد

🔹آغاز عملیات اجرایی دو قطعه اصلی جاده شهداد- نهبندان تا یک‌ماه آینده

🔹نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اتمام ۳ کیلومتر از مسیر جاده شهداد-اندوهجرد گفت: نیمه خردادماه سال جاری سه کیلومتر از این مسیر بهره برداری می رسد و 9 کیلومتر دیگر نیز تا پایان شهریورماه عملیاتی می شود و تلاش می کنیم ۴ کیلومترباقی مانده مسیر نیز از اعتبارات 1401 پوشش داده شود که تا پایان سال کل این مسیر به اتمام برسد

🔹دکترمحمدرضا پوراراهیمی با اشاره به سفر یک روزه به شهرهای شهداد و اندوهجرد اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم این منطقه جاده اصلی شهداد – نهبندان است که چند وقت اخیر به دلیل سیل دچار مشکل شده و بخشی از آن بازسازی شده اما نیازمند کار جدی و جامع است.

🔹در تماس تلفنی دکتر پورابراهیمی با معاون وزیر راه و شهرسازی مقرر شد برای دو قطعه اصلی که مسیر اصلی و بحرانی در این محور است، حداکثر طی یک ماه آینده با تعیین پیمانکار عملیات اجرایی آغاز شود و برای دو قطعه دیگر نیز تا پایان امسال کار انجام شود.

🔹پورابراهیمی بیان داشت: مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای این محور 500 میلیارد تومان است و امیدواریم با انجام کار، مسیر ترانزیتی و جاده اصلی بین خراسان جنوبی و کرمان طی ماه های آینده باز شود و به روال سابق برگردد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا