دکتر پورابراهیمی با حضور در تمرین تیم فوتبال صنعت مس کرمان در جمع مربیان ‌بازیکنان این تیم مطرح کرد:

🔻برخی در شرکت مس عمدا در مسیر صعودتیم فوتبال صنعت مس کرمان به لیگ برترکارشکنی می کردند

🔻جشن صعود تیم فوتبال مس کرمان به لیگ برتر برگزار می شود

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: متاسفانه در بدنه شرکت ملی مس برخی افراد نه تنها همکاری نداشتند که سر بزنگاه کارشکنی می کردند و در سال های گذشته اتفاقاتی می افتاد و تصمیماتی می گرفتند که کل زحمت های بچه ها به هدر می رفت.

🔻دکترمحمدرضا پورابراهیمی در حاشیه حضور در تمرین تیم فوتبال مس کرمان اظهار داشت: در مجموعه صنعت مس علاقمند نبوند که استان کرمان دو تیم در لیگ برتر داشته باشد و ما می گفتیم شرکت ملی مس ظرفیتی برای آوردن استعدادهای عظیم از جوانان برومند کرمانی در عرصه های مختلف است و قابل تقدیر است که از ظرفیت ها پشتیبانی کند.

🔻متاسفانه در بدنه شرکت ملی مس برخی افراد نه تنها همکاری نداشتند که سر بزنگاه کارشکنی می کردند و در سال های گذشته اتفاقاتی می افتاد و تصمیماتی می گرفتند که کل زحمت های بچه ها به هدر می رفت.

🔻مدیرعامل فعلی شرکت مس در این قضیه ایستاد و با مخالفت آقایانی که نمی خواستند تیم مس بالا برود، مقابله کرد که از وی تشکر می کنیم.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: بنده در نامه ای به مدیرعامل فعلی شرکت مس مطرح کردم ظرفیت تیم مس به واسطه فرزندان بومی استان کرمان ایجاد شده و باید این ظرفیت حفظ شود و مسئله دیگر انگیزه این تیم است که در بین تیم های صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد و درخواست داریم این ظرفیت و تعصب حفظ شود.

🔻وی با اشاره به اینکه تیم فوتبال و کادر فنی مس باید با کشف استعدادها و پرورش آنها برای باشگاه درآمدزایی بکند، گفت: با مدیرعامل شرکت مس درباره ایفای تعهدات در قبال تیم مس کرمان نیز مذاکره شده که پذیرفته و مسئله دیگر اعطای پاداش به اعضای تیم است که 20 خرداد جشن صعود مس کرمان به لیگ برتر برگزار می شود و پاداش ها برای آن روز در نظر گرفته شده است.

🔻پورابراهیمی با بیان اینکه ما روی تیم مس برای جام باشگاه های آسیا حساب باز کرده ایم زیرا این سابقه را داشته است، افزود: بچه های کرمان فصل جدیدی از حضور تیم فوتبالشان را در کشور انتظار دارند و امیدواریم با اقتدار، توانمندی و تعصب کار به خوبی پیش برود و شاهد موفقیت روزافزون تیم باشیم.

🔻وی در ادامه بیان داشت: کرمان دیروز با کرمان امروز فرق می کند زیرا ما نام آوری به نام حاج قاسم سلیمانی داریم که نام کرمان با نام سردار عجین شده و پهلوانان و آزادمردان دنیا به ایشان افتخار می کنند لذا ورزش و فوتبال ما در این حوزه باید در شان و جایگاه سرداری باشد که نام کرمان را بلند کند.

🔻پورابراهیمی خطاب به اعضای تیم فوتبال مس کرمان تصریح کرد: ورزش را با روحیه مردانگی، جهاد و مقاومت حاج قاسم عجین کنید و افتخار ماست که سرباز حاج قاسم باشیم و در مسیر او گام برداریم و ما در کنار شما هستیم و مطمئن هستیم در لیگ برتر شاهد موفقت های خوبی برای شما خواهیم بود.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا