دکتر پورابراهیمی اعلام کرد:

بازسازی مسیر ریلی یزد به کرمان تا پایان سال

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان داشت: انتظار داریم تا پایان سال این کار به اتمام برسد و در نوروز 1402 بهره برداری شود که متوسط سرعت قطار را افزایش خواهد داد.

🔻دکترمحمدرضا پورابراهیمی در نشست مشترک با مدیرکل راه آهن استان کرمان که به منظور بررسی طرح های توسعه خطوط ریلی و بازسازی خطوط مرتبط با مسیرهای موجود برگزار شد، اظهار داشت: تاکید ما بر بازسازی هر چه سریع تر خط ریلی مسیر یزد به کرمان است که 45 کیلومتر آن به شدت نیازمند بازسازی است.

🔻وی افزود: این مسئله در سازمان برنامه و بودجه و با حضور رییس راه آهن جمهوری اسلامی به جمع بندی نهایی رسیده و درخواست داریم هرچه سریع تر پس از امضای سند تامین مالی مرتبط با این حوزه، اقدامات اجرایی انجام شود.

🔻دکتر پورابراهیمی پیشنهاد داد: حداکثر ظرف 10 روز آینده اقدامات اجرایی در دستور کار قرار بگیرد و مدیرکل راه آهن استان کرمان قول مساعد داد عملیات اجرایی حداکثر 10 روز دیگر در بحرانی ترین نقطه مسیر یزد – کرمان آغاز شود.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان داشت: انتظار داریم تا پایان سال این کار به اتمام برسد و در نوروز 1402 بهره برداری شود که متوسط سرعت قطار را افزایش خواهد یافت.

🔻وی اظهار داشت: موضوع دیگر مسیر ریلی کرمان به سیرجان است که در حال اجراست و اعلام شد این پروژه حدود 50 درصد اجرا شده و در محدوده بردسیر نیازمند تسریع است.

🔻وی تصریح کرد: این خط ریلی فاصله زمانی حمل بار از کرمان به بندرعباس را به میزان یک دوم کاهش می دهد لذا باید زودتر عملیاتی شود تا در هزینه و زمان صرفه جویی شود. و مقرر شد به زودی بازدید میدانی از این پروژه صورت بگیرد.

🔻دکترپورابراهیمی گفت: اصلاح خطوط ریلی ایرانشهر به فهرج مسئله دیگر است که باید در دستور کار قرار بگیرد و با توجه به لزوم اجرای این طرح به دلیل فاصله زمانی حمل بار از چابهار به مرکز و شمال غرب کشور که مهم ترین محور ترانزیتی جمهوری اسلامی در آسیا محسوب می شود، پیشنهاد می شود مطالعات اصلاح این خط و مسیر کرمان انجام شود تا در سفر رییس جمهور به عنوان مصوبه در دستور کار قرار بگیرد.

✴️گفتنی است: مدیرکل راه آهن استان کرمان نیز در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات درحوزه زیرساختی و حوزه حمل بار و مسافر ارائه داد و از حمایت های دکتر پورابراهیمی بابت کمک به تامین مالی پروژه های خطوط ریلی استان و پیگیری های لازم در راستای تجهیز و بازسازی خطوط تقدیر کرد.
——————————————

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا