دورۀ آموزشي الزامات اپراتوری وسایل تفریحی شهربازی برگزار شد

برای جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی؛
دورۀ آموزشي الزامات اپراتوری وسایل تفریحی شهربازی برگزار شد

دورۀ آموزشي الزامات اپراتوری وسایل تفریحی شهربازی، توسط شهرداری کرمان برگزار شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مدیرعامل شهربازی کرمان، در ابتدای این دورۀ آموزشی که با حضور اپراتورهای وسایل تفریحی شهربازی کرمان در محل سالن سادات شهرداری برگزار شد، افزود: اين دورۀ آموزشي با هدف آشنايي اپراتورهای تجهیزات و وسایل تفریحی شهربازي کرمان با استانداردهاي ملي مربوط و الزامات آن برگزار می‌شود.
روح‌الله مطهری افزود: شهرداری کرمان، به‌منظور افزایش سطح آگاهی این افراد و جلوگیری از وقوع حوادث، اقدام به برگزاری دوره‌های مذکور برای اپراتورهای خود کرده است.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا