دستور وزیر نیرو برای حل مشکل استخدامی مامور فداکار آبفا در فهرج

مسئولان می‌گویند که وزیر نیرو دستور پیگیری تبدیل وضعیت استخدامی مامور آبفا در شهرستان فهرج که اقدام فداکارانه او برای ترمیم شبکه در سرما خبرساز شده است را صادر کرده است.

به گزارش حمیدرضا عبدالله دخت مامور آبفا در شهرستان فهرج واقع در شرق استان کرمان است که روز چهارشنبه ۲۱ دی وقتی با شکستگی لوله ای در بلوار ۲۲ بهمن این شهر مواجه می شود، باوجود نداشتن تجهیزات به منظور جلوگیری از هدررفت آب و نیز تخریب دیوار همسایه، دست خالی و با استفاده از بیل و کلنگ مشغول به کار شد و سپس به درون گودال آب در سرمای نزدیک به صفر درجه رفت تا هم مشکل قطع آب ۷۰ خانوار حل شود و هم از هدررفت آب جلوگیری کرده باشد.

انتشار عکس و فیلم او که تا گردن زیر آب درحال ترمیم لوله قرار دارد، خبرساز شده بود.

وی که طی روزهای اخیر در سطح شهرستان و استان کرمان تجلیل شده بود اوایل هفته جاری به تهران رفت و توسط وزیر نیرو مورد قدردانی قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با اشاره به قدردانی وزیر نیرو از نیروی فداکار آبفا فهرج گفت: شخص وزیر نیرو برای تبدیل وضعیت این نیرو دستور صریح داده و پیگیری در سطح وزارتخانه در حال انجام است.

حسن قاآنی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: علی اکبر محرابیان وزیر نیرو از حمیدرضا عبدالله دخت نیروی آبفا فهرج با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد، سپس با حضور در حوزه امور اداری این وزارتخانه، دستور پیگیری تبدیل وضعیت این نیرو را از حجمی(قراردادی) به قرارداد رسمی به شرکت آبفا صادر کرد.

وی اظهار داشت: وزیر نیرو همچنین از معاون و مدیران مربوطه این بخش خواست که برنامه های استخدام این فرد با سرعت و به صورت ویژه پیگیری شود.

این مسئول در شرکت آبفا استان کرمان گفت: اکنون مراحل استخدامی عبدالله دخت با پیگیری وزیر نیرو درحال انجام است.

به گزارش عبدالله دخت تاکنون در مصاحبه های خود گفته بود که این کار را برای رضای خدا و انجام تعهداتش انجام داده است.

استاندار کرمان نیز از این مامور فداکار آبفا تجلیل کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا