دستاورد مهم سفر رئیس جمهور برای کرمان

🔹موافقت رئیس جمهور با در خواست دکتر پورابراهیمی مبنی بر پرداخت ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن به استان کرمان

🔹دستور صریح رئیس جمهور جهت پرداخت ۱۵ درصد از حقوق دولتی معادن به استان کرمان به رئیس سازمان برنامه و بودجه

🔹بعد از درخواست دکتر پورابراهیمی از رئیس جمهور مبنی بر پرداخت حقوق دولتی معادن به استان کرمان ایشان ضمن موافقت با این درخواست به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داد تا سهم استان کرمان از محل پرداخت حقوق دولتی معادن به استان کرمان واریز شود

📌بر این اساس مبلغ پرداختی به استان کرمان از محل ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن مبلغی بالغ بر دوهزار دویست میلیارد تومان است که این عدد بیش از بودجه عمرانی کرمان می باشد، با این دستور هرسال این مبلغ به استان کرمان پرداخت خواهد شد.
——————————————

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا