در پی صدور بیانیه از سوی وزیر جهاد کشاورزی در لبیک به مقام معظم رهبری امام خامنه ای پیرامون شعار سال ، محمد خیراندیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در پیامی اعلام آمادگی سازمان جهاد کشاورزی جهت تحقق اوامر مقام معظم رهبری و خواسته‌های وزیر جهاد کشاورزی در قالب قرارگاههای دانش بنیان و کشاورزی اشتغال آفرین را اعلام کرد .

در این پیام آمده است سازمان جهاد کشاورزی استان تمام همت خود را مصروف داشته تا علم تولیدی از سوی مراکز تحقیقاتی و مراکز دانشگاهی را به مزرعه برده و تولید فعلی را دانش بنیان نمایند.
وی همچنین از شرکت های دانش بنیان جهت مشارکت در تولید دعوت کرد و افزود: سازمان جهاد کشاورزی استان تمام مساعی خود را مصروف حمایت از شرکت‌های دانش بنیانی که زمینه تولید علمی را فراهم نمایند، می نماید.
وی ازمراکز تحقیقاتی و دانشگاهی طلب یاری کرد و افزود: تحقق شعار سال با حمایت همگان میسر است اما نقش مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی برجسته تر است.
وی همچنین از جوانان تحصیلکرده و نخبه خواست با راه اندازی شرکتهای دانش بنیان و ورود به عرصه کاری این بخش عظیم، الگوی تولید دانش بنیان در استان شوند

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا