در نشست هم‌اندیشی شهردار منطقه سه کرمان با دادستان تأکید شد:


*ضرورت حفاظت از محدودۀ اراضی پلاک 2975*

در نشست هم‌اندیشی شهردار منطقه سه شهر کرمان با دادستان مرکز استان، بر حفاظت از محدودۀ اراضی پلاک 2975 تأکید شد، شهردار منطقه سه شهر کرمان، در دیدار با جمعی از معاونان و مدیران این منطقه با دادستان کرمان، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دادستان، گزارشی از عملکرد منطقه سه ارائه کرد.
سیدمرتضی حسینی، با بیان اینکه منطقه سه شهر کرمان، به‌عنوان بزرگترین منطقه در کرمان، بیشترین جمعیت، فضای سبز و مناطق حاشیه‌نشینی را دارد، ادامه داد: چنین شرایطی باعث شده حجم تلاش و فعالیت‌ها در این منطقه بالا برود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا