در نشست شورا با تأکید بر جلوگیری از حوادثی مانند متروپل تأکید شد:ضرورت پیگیری مجدانۀ وضعیت ساختمان‌های ناایمن شهر

رییس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: باید با وضع قوانین و مقررات لازم و تأکید بر اجرای قوانین، از وقوع حوادث ناگواری مانند «متروپل» جلوگیری شود.
به گزارش کرمان‌آنلاین، علیرضا نادری، در نشست عمومی این هفته شورای اسلامی شهر کرمان که با حضور همۀ اعضای شورا و معاون معماری و شهرسازی شهردار برگزار شد، با تسلیت حادثه ساختمان «متروپل» شهر «آبادان» به تمام مردم کشور به‌خصوص مردم آبادان افزود: این حادثه ناشی از یک امهال‌کاری در سیستم‌های اداری بود.

وی ادامه داد: البته در این نوع مسایل و اتفاقات نباید تنها به یک عرض تسلیت اتکا کرد؛ بلکه باید برای همه عبرتی باشد تا سهل‌انگاری رخ ندهد.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا