در دومین جلسه ستاد بحران آب شرب رفسنجان مطرح شد:

در دومین جلسه ستاد بحران آب شرب رفسنجان مطرح شد
کمک رسانی به راه اندازی شبکه آبرسانی در مناطق سیل زده رفسنجان
دومین جلسه ستاد بحران آب شرب رفسنجان در محل شرکت رفسنجان با حضور مدیر عامل شرکت ابفا استان کرمان برگزار و بر کمک رسانی به راه اندازی شبکه ابرسانی در مناطق سیل زده در حداقل زمان ممکن تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، علیرضا عبدیان در این خصوص گفت: ضمن هماهنگی با اکیپ های اجرایی ‌و ارسال تجهیزات به رفسنجان، در تماس با مدیر عامل ابفای کشور مقرر شد اکیپ های مورد نیاز از استان‌های همجوار به شهرستان اعزام شود.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان خاطر نشان کرد: علیرغم تلاش کارکنان شرکت آبفا استان کرمان در آبدار نمودن شبکه در روز گذشته، متاسفانه با ورود سیل دیشب قسمتی از شبکه از مدار خارج شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا