حضور رئیس محترم جمهور آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی

🇮🇷باسمه‌تعالی

با سلام و احترام

✅حضور شما در دیار کریمان و به ویژه تمجید و تحسینی که از مردم سختکوش و تلاشگر استان کرمان داشتید و همچنین سفر به جنوب استان و حضور در میان روستانشینان و کشاورزان که قاب‌های راستین و تصاویر صادقانه‌ای از خدمت در نظام جمهوری اسلامی آفرید را ارج می‌نهیم و اهتمام شما در حل مسائل کشاورزی و معدنی این منطقه که به تعبیر جنابعالی از جمله نیازهای فوری استان است، ستایش می‌کنیم.
تردیدی نیست پیگیری و حل قطعی مسائل استان همچنان که در اشارات و اظهارات جنابعالی نیز بدان تصریح شد، جز با مدیریت همدلانه و بهره‌گیری از توان و توشه مردمی استان و همچنین ارتقای ظرفیت‌ها و افزایش اختیارات مسئولان محلی و مدیران منطقه‌ای میسر نیست.
دولت سیزدهم نشان داده است به اتکای مدیریت جهادی و حضور میدانی، می‌توان بحران‌های فرساینده‌ای مانند: از دست رفتن جان‌های پرشمار ایرانیان از بیماری کرونا، قطعی مستمر برق و بدهی دولت به بیمه‌ها را حل کرد و به همت پشتیبانی مردمی و کارشناسی مستند، به مقابله با مشکلات و مصائب اقتصادی و معیشتی رفت.
توفیق جنابعالی و همه اعضای دولت مردمی شما را از خداوند کریم خواستاریم و آمادگی خود برای پیگیری مصوبات رهگشای سفر شما به استان را اعلام می‌داریم.

نسال الله منازل الشهدا

حسن علیدادی سلیمانی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان

محمد مهدی فداکار
استاندار کرمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا