جذب 263 میلیارد ریال اعتبار در قالب دامدار کارت به استان کرمان

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، ۲۶۳ میلیارد ریال تسهیلات در قالب دامدار کارت برای حمایت از دامداران این استان اختصاص یافت که تمام این سهمیه به متقاضیان پرداخت شده است و استقبال دامداران این استان از دریافت تسهیلات در قالب طرح دامدار کارت بسیار مطلوب بوده و کرمان جزو پنج استانی است که تمام تسهیلات اختصاص یافته در این بخش را جذب کرده است.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه اعتبارتخصیصی دامدار کارت استان کرمان به اتمام رسیده بود و تعدادی از دامداران در سامانه ثبت نام کرده بودند مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار جدید برای استان کرمان اختصاص یافت.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کرمان با اشاره به حمایت های دولت از دامداران تصریح کرد: دامداران این استان برای اینکه بهتر بتوانند از خدمات و تسهیلات تخصیص یافته استفاده کنند در سامانه سیتا ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: تسهیلات دامدار کارت تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال با کارمزد ۱۱ درصد و مدت یک ساله به متقاضیان برای خرید علوفه از مراکز تهیه و توزیع و کارخانه های خوراک دام پرداخت می شود.
باقری با اشاره به بهبود توزیع نهاده های دامی در استان کرمان گفت: ماه های گذشته در تهیه و توزیع نهادهای دامی مشکلاتی داشتیم، اما در ماه جاری با تمهیدات انجام شده و حمل سریع نهاده ها از بنادر، وضعیت در این استان بسیار بهبود یافته است.
وی افزود: خشکسالی و برخی مشکلات دیگر قیمت علوفه های خشبی (یونجه و کاه) را افزایش داده است، اما با توجه به پیش بینی بارندگی های مناسب انتظار داریم وضعیت مراتع استان کرمان بهبود پیدا کند و وابستگی کشاورزان به علوفه ها خشبی کمتر شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا