ثبت نام دانشکده خبر تا ۲۱ تیر ادامه دارد 🔸ثبت‌نام برای پذیرش دانشجو بدون آزمون در دانشکده خبر تا ۲۱ تیرماه جاری ادامه دارد.

به گزاش گروه علم و آموزش ایرنا داوطلبان تحصیل در رشته های خبرنگاری، خبرنگاری ورزشی، روابط عمومی، سینما – تدوین فیلم، سینما -فیلمسازی، سینما- فیلمنامه نویسی، طراحی گرافیک، عکاسی خبری، هنرهای تجسمی- عکاسی، کمک کارگردانی، مترجمی انگلیسی -آثار دیداری و شنیداری، مترجمی انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی، می توانند تا بیست و یکم ماه جاری برای ثبت نام اقدام کنند.
ثبت نام از ۱۴ تیرماه آغاز شده است. داوطلبان برای کسب اطلاعات جامع‌تر می‌توانند به آدرس newsfaculty.ir و شماره تلفن های ۸۸۹۴۲۱۹۲ و ۸۸۹۰۲۳۲۶ با پیش شماره ۰۲۱ از سراسر کشور تماس بگیرند.
دانشکده خبر به عنوان مرکز تخصصی در حوزه خبر و رسانه در سال ۱۳۷۶ توسط سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) تاسیس شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا