توصیه‌های سازمان آتش‌نشانی برای جلوگیری از گازگرفتگی؛


لزوم تهویۀ کافی ساختمان‌ها و بررسی وسایل گازسوز توسط سرویس‌کار مجاز

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، با هشدار درخصوص احتمال گازگرفتگی در فصول سرد سال، گفت: شهروندان از تهویۀ کافی فضای ساختمان‌ها اطمینان حاصل کنند و وسایل گازسوز توسط سرویس‌کار مجاز بررسی شود.
به گزارش کِرنا، ابراهیم بابایی، با اشاره به اینکه هر سال با فرارسیدن فصل سرما، تعدادی از شهروندان به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی در وسایل گرمایشی دچار گازگرفتگی می‌شوند، نکات ایمنی مربوط به گازگرفتگی را یادآور شد و افزود: گازگرفتگی ازجمله حوادثی است که معمولاً بر اثر نبود دودکش مناسب برای وسایل گازسوز به‌خصوص بخاری، آبگرم‌کن و عدم تهویۀ کافی در فضای بسته رخ می‌دهد

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا