تغییر ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ خرداد

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان گفت: فعالیت تمام دستگاه‌های اجرایی استان از ۱۵ خرداد ماه تا ۱۵ شهریور ماه از ساعت ۶ تا ۱۳ خواهد بود.

علی بیگ‌زاده گفت: با توجه به افزایش دما در سطح استان و به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی برق و پایداری شبکه در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعت، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان در پیک ۱۴۰۳ تغییر کرده است. 

وی افزود: این تغییر ساعت کاری به استناد نامه هیئت وزیران و با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق و همچنین موافقت استاندار کرمان اتخاذ شده است. 

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان ادامه داد: فعالیت تمام دستگاه‌های اجرایی در سطح استان از ۱۵ خرداد ماه تا ۱۵ شهریور ماه در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ تا ۱۳ خواهد بود.

وی تصریح کرد: ساعت کاری ادارات در روز‌های پنج‌شنبه نیز از ساعت ۶ تا ۱۲ خواهد بود.

بیگ‌زاده تاکید کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید مصارف برق خود را در ساعت کاری تا ۳۰ درصد و پس از ساعت کاری تا ۶۰ درصد کاهش دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا