تعطیلی شنبه‌ها به نفع اقتصاد کشور است/ این مصوبه خلاف شرع نیست

نماینده مجلس دهم مصوبه مجلس مبنی بر تعطیلی شنبه‌ها را به نفع اقتصاد کشور عنوان کرد.

حشمت‌الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مصوبه تعطیلی شنبه ها در مجلس را به نفع اقتصاد کشور تلقی کرد و گفت: ایران دشمنانی دارد که سعی دارند آن را منزوی کنند و ما در جنگ اقتصادی قرار دهند، بنابرابن در چنین شرایطی مجلس تصمیم عاقلانه ای گرفت تا یک روز بیشتر زمینه همکاری با بازار جهانی برای کشورمان فراهم شود.

وی افزود: ایران باید مانند کشورهای دیگر به فکر پیشرفت و جهانی شدن باشد و لذا نباید مصوبه تعطیلی شنبه ها را تبدیل یه چالش عقیدتی کنیم، چرا که این مسائل مرتبط با اقتصاد مستقیما با زندگی مردم سر و کار دارد.

نماینده مجلس دهم بیان کرد: تعطیلی شنبه‌ها به نفع اقتصاد کشور بوده و جز کارکردهای مثبت مجلس یازدهم تلقی می‌شود و شورای نگهبان نیز باید با توجه به مصلحت کشور این مصوبه را بررسی کند و هجمه های صورت گرفته نیز به دلیل آن است که برخی می‌خواهند بگویند تعطیلی شنبه ها مشکل شرعی دارد در حالی که چنین نیست.

وی تاکید کرد: اگر اقتصاد محور ما باشد، تعطیل کردن شنبه‌ها کاملا قابل دفاع است و نباید این مسائل را عقیدتی کرد و گفت که این روز جز تعطیلات یهودیان است. و بنده امیدوارم که این مصوبه نهایی و ابلاغ شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا