تصادف، جان ۴ نفر را در کرمان گرفت

رئیس اورژانس کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار نفر در استان کرمان بر اثر تصادف جان باختند.

سید محمد صابری به بیان گزارش آماری دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان در طرح سلامت نوروزی از ساعت ۷:۳۰ دقیقه ۳ فروردین تا ساعت ۷:۳۰ دقیقه ۴ فروردین ۱۴۰۳ پرداخت و گفت: طی این مدت، ۴ نفر بر اثر تصادف و ۳۴ نفر بر اثر عوامل دیگر، جان خود را از دست داده اند.

رئیس اورژانس کرمان به انتقال ۱۰۱ مصدوم تصادفی و ۲۰۷ بیمار غیرتصادفی با اوژانس به مراکز درمانی اشاره کرد و افزود: ۳۰ مصدوم تصادفی و ۲۶۳ بیمار غیرتصادفی در محل درمان شدند.

وی با اعلام اینکه ۴۱ مورد بازدید از بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و درمانی و پایگاه‌های اورژانس پیش بیمارستانی صورت گرفته است، تصریح کرد: طی این مدت، هزار و ۱۲۳ مورد بازدید بهداشتی از اماکن انجام و به دنبال آن، هزار و ۹۸ کیلوگرم موادغذایی فاسد جمع آوری و ۴ مرکز و مکان متخلف تعطیل شده است.صابری با اشاره به ۷۱ مورد بازدید حوزه غذا و دارو بیان داشت: طی ۳ تا ۴ فروردین ۱۴۰۳، ۴ مورد احیای موفق صورت گرفته است.وی تعداد موالید را طی این بازه زمانی ۱۳۵ مورد اعلام کرد و افزود: در این مدت، ۴۳ اعزام بین بیمارستانی، ۱۲۸ عمل جراحی اورژانسی و ۹۱ عمل جراحی غیراورژانسی انجام شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا