تحقق عملی مرگ بر آمریکا در توسعه صنعتی انجام شده ست

رییس‌ دادگستری کرمان: تحقق عملی مرگ بر آمریکا در توسعه صنعتی انجام شده ست

رییس کل دادگستری کرمان، تحقق عملی شعارهای استکبارستیزی چون مرگ بر آمریکا را در چرخیدن چرخ صنعت در واحدهای صنعتی و معدنی دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره تاکید دارند ظرفیت های بسیار خوبی در کشو وجود دارد و مسؤلان نباید نگاه به بیرون داشته باشند و این نوع نگاه یک نگاه کارشناسی است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگارو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کرمان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در بازدید از مجتمع صنایع معدنی گل گهر سیرجان با اشاره به اینکه تعامل با دنیا نیز موضوع مهمی است و باید به آن توجه شود، افزود: نکته مهم این است که مشکلات کشور بایر بر مبنای بهره گیری حداکثری از ظرفیت های داخلی برطرف شود.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند برای حمایت از صنعت و تولید، سه قوه باید بیش از پیش در کنار هم قرار گرفته و نهایت پشتیبانی عملی از این حوزه صورت گیرد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان اظهار داشت: براساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی، نگاه حمایت از تولید و صنعت در بدنه مدیریتی و قضایی دستگاه قضائی نیز به خوبی محقق شده و قضات با دیدگاه حمایتی از بخش صنعت و تولید، پرونده های این حوزه را مورد رسیدگی قرار می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی خاطرنشان کرد: آمادگی داریم در دستگاه قضایی در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی گام های بلندتری برداریم.

وی ضمن تاکید بر اینکه خودنظارتی و مبارزه با فساد از موضوعات مهم است، تاکید کرد: نظارت های بسیار خوبی در این منطقه در دست انجام است و در مسیر مبارزه با فساد باید با آثار ابتدایی بروز، برخورد شود تا سلامت مجموعه ها حفظ شده و ارتقاء یابد.

رییس کل دادگستری استان کرمان از فعالیت های تولیدی و صنعتی و زحماتی که توسط فرزندان این نظام، کشور و انقلاب انجام می شود، تقدیر کرد و ادامه داد: این فعالیت ها که موجب ایجاد فرصت تولید در کشور می شود، جای افتخار دارد.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی با بیان اینکه با همت شما اقدامات بزرگی در حوزه صنعتی و تولیدی در کشور و استان کرمان محقق شده است، اظهار داشت: ذخایر خدادادی زیادی در کشور ما وجود دارد و وجود معادن و ظرفیت های خدادادی در این کشور یک نعمت بزرگ الهی است که جای شکر دارد.

وی عنوان کرد: خدمت در نظامی الهی و اسلامی که زمینه این نبوغ را در اختیار مهندسان و کارشناسان داخلی قرار داده است، نیز جای شکرگزاری دارد.

رییس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، این فرصت ها و اعتماد لازم به جوانان کشور داده نمی شد و مستشاران، مهندسان و تکنیسین های خارجی به کشور می آمدند.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی اظهارداشت: در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا که این فرصت ها را برای همه ما به وجود آوردند، امروز در جای جای کشور با حضور مهندسان و تکنیسین های داخلی کارهای بسیار بزرگ صنعتی، کشاورزی، معدنی و ‌… انجام می شود.

وی یادآور شد: یکی از بهترین جلوه های شکوفایی استعدادهای جوان ایرانی در حوزه معادن محقق شده است و مهندسان مومن، ولایی و انقلابی کشور، در حال حاضر مجموعه ها را مدیریت می کنند و برنامه های توسعه را پیش می برند.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان عنوان کرد: باید ظرفیت های الهی موجود را به نحوی مدریت کنیم که روز به روز از این ظرفیت ها بیشتر و بهینه تر استفاده شود و این کار مصداق شکرگذاری نعمت های خداوند خواهد بود که این مهم در مجموعه گل گهر به خوبی در حال انجام است.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی، توسعه فعالیت های صنعتی و معدنی و توسعه کشور را خاری در چشم دشمنان دانست و ادامه داد: هدف از تمامی تحریم ها و دشمنی های دشمنان، جلوگیری از رشد و شکوفایی کشور است.

وی تصریح کرد: دشمنان واقعیت های کشور از جمله معادن موجود را نمی توانند انکار کنند و این ظرفیت‌ها خاری در چشم آنهاست و می خواهند کاری کنند که نتوانیم از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

وی اظهارداشت: خوشبختانه چرخ تولید و اشتغال فعالانه در کشور می چرخد و در حال کار است و دشمنان را از رسیدن به اهداف خود بازداشته است.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نیز گفت: دستگاه قضایی استان کرمان بویژه نقش رییس کل دادگستری استان و دادستان کرمان در حمایت از تولید و بنگاه های اقتصادی طی یک دهه ی اخیر بی بدیل بوده است.

ایمان عتیقی افزود: مدیران ارشد شرکت گل گهر در برخورد با مفاسد اقتصادی در بخش های زیرمجموعه، با هیچ فردی تعارف ندارند و اقدامات خوبی نیز در این رابطه صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: ما به دنبال ایجاد فضایی مناسب برای سالم کار کردن از طریق از بین بردن زمینه های تخلف و فساد در محیط کار هستیم.

در ادامه این نشست، رییس کل دادگستری استان کرمان و دادستان مرکز استان با همراهی جمعی از مسئولان قضایی استان از بخش های مختلف معدن گل گهر بازدید کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا