بسم الله الرحمن الرحیم سردار سرتیپ ، جناب آقای حسین معروفی ،ایثار گر سرافراز و جان بر کف اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،

✍️حضور پر شور و جهادگر شما در عرصه های مختلف، خصوصاً امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه های نبرد با دشمنان قسم خورده ایران عزیز ، افتخار هر ایرانی دلبسته به آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی است.
قبول مسئولیت خطیر شما در رأس فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان تبلور خلاقیت ها و خدماتی آشکار در پیشبرد اهداف این نهاد بزرگ امنیتی را برای کشور به دنبال داشت.

اکنون که در منصبی حساس و حائز اهمیت برای ایران اسلامی به ادامه‌ی خدمت مشغول می گردید بی تردید میهن عزیزمان شاهد موفقیت هایی دو چندان در حوزه ی پاسداری از کیان اسلامی و حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز را شاهد خواهد بود.
تلاش های ارزنده ی شما در همکاری با مجموعه ی شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان در امر محرومیت زدایی مردم شریف استان با ارائه ی خدمات آبرسانی به روستاهای فاقد آب و بهره‌مندی روستاییان گرانقدر از نعمت آب شرب بهداشتی بر کسی پوشیده نیست و قابل تقدیر و ستایش است.
تداوم سرافرازی و سربلندی تان را در همه ی ابعاد زندگی از خداوند تبارک و تعالی خواستاریم.
علیرضا عبدیان
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان

بسم الله الرحمن الرحیمسردار سرتیپ ، جناب آقای حسین معروفی ،ایثار گر سرافراز و جان بر کف اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،✍️حضور پر شور و جهادگر شما در عرصه های مختلف، خصوصاً امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه های نبرد با دشمنان قسم خورده ایران عزیز ، افتخار هر ایرانی دلبسته به آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی است.قبول مسئولیت خطیر شما در رأس فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان تبلور خلاقیت ها و خدماتی آشکار در پیشبرد اهداف این نهاد بزرگ امنیتی را برای کشور به دنبال داشت.اکنون که در منصبی حساس و حائز اهمیت برای ایران اسلامی به ادامه‌ی خدمت مشغول می گردید بی تردید میهن عزیزمان شاهد موفقیت هایی دو چندان در حوزه ی پاسداری از کیان اسلامی و حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز را شاهد خواهد بود.تلاش های ارزنده ی شما در همکاری با مجموعه ی شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان در امر محرومیت زدایی مردم شریف استان با ارائه ی خدمات آبرسانی به روستاهای فاقد آب و بهره‌مندی روستاییان گرانقدر از نعمت آب شرب بهداشتی بر کسی پوشیده نیست و قابل تقدیر و ستایش است.تداوم سرافرازی و سربلندی تان را در همه ی ابعاد زندگی از خداوند تبارک و تعالی خواستاریم.علیرضا عبدیانرئیس هیئت مدیره و مدیر عاملشرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا