برنامه ریزی کشت قراردادی پنبه در استان کرمان:

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، جلسه برنامه ریزی کشت قراردادی پنبه باحضور رئیس این سازمان، مدیر تعاون روستایی، مدیر شرکت خدمات حمایتی و سایر مدیران و کارشناسان ستادی جهاد کشاورزی مرتبط با موضوع برگزار گردید.
محمد خیراندیش سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در این جلسه گفت: از جمله محورهای اصلی پیشنهادی وزیر در بحث زراعت به عنوان یکی از پنج سیاست وزارت جهاد کشاورزی، کشت قراردادی محصولات اساسی است که در همین راستا درصددهستیم آن را در استان به بهترین نحو اجرائی نمائیم تا کشاورز زمانی که برای کاشت تصمیم می‌گیرد بداند که محصولش با چه قیمتی و توسط چه کسی بایستی خریداری شود.
خیراندیش افزود محصولاتی که به نوعی به صنعت وصل می شوند زمینه مناسب تری برای کشت قراردادی دارند و در بحث پنبه در گام نخست تلاش خواهیم کرد ۵۰۰ هکتار از مزارع پنبه استان را تحت پوشش کشت قراردادی قرار دهیم.
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: در سال جاری این پروژه به صورت آزمایشی توسط اتحادیه تعاونی‌های تولید استان انجام خواهد شد و این امکان برای همه اشخاص حقوقی و حقیقی بخصوص کارخانه‌ جات پنبه وجود دارد که در بحث کشت قراردادی ورود پیدا کنند.
لازم به ذکر است در این طرح کشت قراردادی تمامی مراحل کاشت داشت و برداشت به صورت علمی و کاملا مکانیزه انجام می شود.

برای دیدن صفحه ی اینستاگرام ما ،کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr_ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا