با اتمام عملیات آسفالت لاین رفت بولوار هزار:

ردد در بولوار هزار دوطرفه شد/2300 متر مربع زیرسازی و آسفالت لاین رفت بولوار هزار

شهردار منطقه سه از اتمام عملیات آسفالت لاین رفت بولوار هزار خبر داد.

سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه سه

سید مرتضی حسینی با بیان اینکه لاین رفت بولوار هزار چندین سال آسفالت نشده بود و به همین دلیل تردد رفت و برگشت خودرو ها از یک لاین انجام می شد ،ادامه داد: تردد خودروها در یک لاین متاسفانه علاوه بر افزایش بار ترافیکی ، تصادفات و نارضایتی اهالی را در پی داشت.
وی اضافه کرد : به دستور معاون حمل و نقل و امورزیر بنایی شهردار وبا همت و همکاری معاونت حمل و نقل منطقه و سازمان عمران و باز آفرینی شهری عملیات آسفالت آن با 2300 مترمربع انجام شد.

وی همچنین از انجام 400متر طول جدول گذاری جهت مشخص کردن حریم و ایمن سازی لاین رفت این بولوار به همت معاونت حمل و نقل منطقه خبر داد و گفت :با همکاری سازمان ترافیک 280متر جداکننده ترافیکی در وسط این بولوار نصب و رنگ آمیزی شد.

شهردار منطقه سه گفت : برای تسریع و ایمن سازی در تردد به زودی در چند نقطه از این بولوار سرعتکاه اجرا می شود.

وی ضمن ابراز رضایت شهروندان بخصوص اهالی این منطقه از اجرا واتمام سریع این پروژه ،هدف از این اقدام را تسریع و روان سازی در تردد وسایل نقلیه عنوان کرد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا