بازدید رییس کل دادگستری استان کرمان از یک واحد تولیدی بزرگ در استان

رییس کل دادگستری استان کرمان:

⚖ حمایت از تولید و اشتغال، سیاست مهم قوه قضاییه است

💠 بازدید رییس کل دادگستری استان کرمان از یک واحد تولیدی بزرگ در استان

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: حمایت از تولید و اشتغال یکی از سیاست‌های مهم قوه قضاییه به شمار می رود.
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در بازدید از شرکت الماس کویر کرمان بیان کرد:قوه قضاییه در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، در کنار مسولیت های ذاتی خود به موضوع حمایت از اشتغال و تولید ورود کرده است.
وی با بیان این مطلب که بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی از مهمترین برنامه های مدیریت جدید دادگستری استان کرمان است، اظهارداشت: بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی به منظور آشنایی با ظرفیت های موجود استان، بررسی دغدغه های تولیدکنندگان و کمک به توليدکنندگان و کمک به توسعه اشتغال و اقتصاد انجام می شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا