بازدید احمد وحیدی، وزیر کشور، از پروژه‌های شهری کرمان:

⏪وزیر کشور در حاشیۀ سفر رییس‌جمهور به استان کرمان، از برخی قسمت‌ها و پروژه‌های شهری کرمان بازدید کرد و در جریان مشکلات شهری قرار گرفت.

⏪در این بازدیدها، علاوه بر تأکید بر ساماندهی مناطق حاشیه‌های شهر کرمان ازجمله شهرک شهید همت، نیازهای زیرساختی آرامستان بهشت کریمان، وضعیت سیلاب‌های شهر کرمان و مشکلات پروژه‌های تقاطع غیرهم‌سطح شهدای خلبان و محور 16 کیلومتری سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی، مورد بررسی قرار گرفت.
بازدید از آثار خوشنویسی استاد مؤدب و دیدار چهره‌به‌چهره با مردم، پایان‌بخش سفر وزیر کشور بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا