اجرای طرح کدینگ سوخت در کرمان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان از اجرای طرح کدینگ کارت‌های هوشمند سوخت در جایگاه‌های عرضه سوخت کرمان خبر داد.

 سید باقر نورالدینی گفت: برای صیانت از سرمایه‌های ملی و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت، و نیز مدیریت مصرف سوخت و سهولت در سوخت‌رسانی شهروندان اجرای طرح کدینگ کارت‌های هوشمند سوخت خودرو‌های بنزین‌سوز در جایگاه‌های عرضه این استان اجرایی شده است.

 وی افزود: با اجرای این طرح خودرو‌هایی که در محدوده استان کرمان وجود دارند مجاز به سوخت‌گیری در جایگاه‌های استان هستند و برای تامین سوخت خودرو‌های مسافران نیز جایگاه‌هایی در سطح منطقه در نظر گرفته شده که آماده ارائه خدمات به هم‌وطنان هستند.

نورالدینی تصریح کرد:خودرو‌های جامانده از طرح کدینگ می‌توانند با ارائه مستندات، نسبت به کدینگ کارت سوخت خودرو خود اقدام کنند.

لیست جایگاههای سوخت طرح کدینگ نیز در پمپ بنزین ها مشخص شده است. 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا