آغاز روکش آسفالت لاین غربی بلوار «شهید چمران»

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:
آغاز روکش آسفالت لاین غربی بلوار «شهید چمران»

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از آغاز روکش آسفالت لاین غربی بلوار «شهید چمران»، به مساحت 6000 مترمربع خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، آسفالت معابر را از ضرورت‌های بسیار مهم برای شهر کرمان دانست و گفت: لاین شرقی بلوار «شهید چمران»، نیمه دوم اردیبهشت‌ماه آسفالت شد و آسفالت لاین غربی نیز پس از اجرای کامل تأسیسات شهری، از یک‌شنبه پنجم تیرماه آغاز شده است.
وی با اشاره به قدمت و نیاز به اصلاح و روکش مجدد آسفالت این بلوار گفت: روکش آسفالت بلوار «شهید چمران»، 12 هزار مترمربع است که فاز اول آن به طول 6000 مترمربع اجرا شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا