مسابقات جایزه بزرگ PES قهرمان دل عالم آغاز شد

در آیینی با حضور شهردار کرمان، مسابقات جایزه بزرگ PES قهرمان دل عالم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان و بازار اینترنتی نخل، آغاز شد.

سعید شعرباف، شهردار کرمان، در آیین آغاز مسابقات جایزه بزرگ PES قهرمان دل عالم، که توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان و با مشارکت بازار اینترنتی نخل، در محل سالن ورزشی شهرداری کرمان برگزار شد، گفت: اینکه بخش خصوصی وارد فعالیت اجتماعی شود، نشان از بلوغ فکری آن مجموعه دارد.

وی خاطرنشان کرد: اگر کسی در حوزه کسب‌وکار خصوصی خود در زمینه‌های موردنیاز شهر کرمان فعالیت کند، هیچ ابایی نداریم که حداقل در زمینه معرفی و تبلیغات، از آن‌ها حمایت و زیرساخت‌های گسترش و توسعه کسب‌وکارشان را فراهم کنیم.

شهردار کرمان بیان کرد: اینکه سازمان فرهنگی‌، اجتماعی و ورزشی شهرداری و بازار اینترنتی نخل، بر دغدغه و مفهومِ بازی در شهر کرمان تمرکز کرده‌اند، خیلی خوب است.

شعرباف افزود: امروزه در بسیاری از طراحی‌های فرهنگی و کالبدی و حتی در فضای مدیریتی شهری، مبنای طراحی، بازی است.

وی با بیان اینکه سال‌هاست پارک‌ها به سبک قدیم طراحی نمی‌شوند، افزود: در طراحی مدرن پارک‌ها فقط فضای سبز مهم نیست، اغلب در پارک‌هایی که مخاطبان بالایی دارند، از بازی‌های ذهنی و ماجراجویی استفاده شده و پارک‌ها یک داستان و تم خاص دارند.

شهردار کرمان ادامه داد: امروز خیلی‌ها حتی در حوزه آموزش و پرورش و تربیت به سمت بازی‌انگاری می‌روند.

شعرباف یادآور شد: بازی فقط تفریح نیست و ما سعی کردیم این رویداد با محوریت ورزش آغاز شود.

وی افزود: قصد داریم این بازی‌انگاری را در حوزه‌های شهری هم جلو ببریم و این رویداد در بازه‌های زمانی مشخص در کرمان برگزار شود.

شهردار کرمان بیان کرد: شهرداری کرمان از هر مجموعه‌ای که در این زمینه‌ها فعالیت دارد، حمایت می‌کند.

گفتنی است؛ مسابقات جایزه بزرگ PES قهرمان دل عالم، از روز گذشته به مدت سه روز برگزار می‌شود. در این مسابقات، بیش از ۲۰۰ نفر شرکت کرده‌اند که در قالب ۴۰۰ بازی فوتبال در دو مرحله گروهی و حذفی به رقابت می‌پردازند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا