5000 مترمربع از معابر شهر زیرسازی و آسفالت شد

توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری؛
5000 مترمربع از معابر شهر زیرسازی و آسفالت شد

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان از زیرسازی و آسفالت 5000 مترمربع از معابر شهر کرمان با هزینه‌کرد حدود یک میلیارد و 300 میلیون تومان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، میعاد آشورماهانی گفت: کوچه شماره «2» و فرعی آن در خیابان «شمشاد» واقع در شهرک «شهید مطهری» و کوچه شماره «3» خیابان «سلمان فارسی»، از جمله معابری است که اخیراً آسفالت شده است.
وی از آسفالت کوچه شماره «2» شمالی «3» خیابان حکیم و کوچه شماره «7» بلوار «هزار» خبر داد و افزود: برای زیرسازی و آسفالت معابر مذکور، حدود یک میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده است.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا