24 واحد پرورش ماهی در شهرستان سیرجان فعال می باشد.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، محمودآبادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت بیست و چهار واحد پرورش ماهی در سطح بیش از 181 هزار متر مربع با تولید 261 تن در شهرستان سیرجان فعال می باشند.
وی تصریح کرد: : با مساعدت و هماهنگی شیلات وامور آبزیان این مدیریت تا پایان سال 1400،176000 قطعه ماهیان سردابی و 86000 قطعه ماهیان گرمابی رها سازی شده است.
محمودآبادی خاطرنشان کرد: 16 واحد سردابی در سطح قریب 55 هزار مترمربع با تولید 132تن و 8 واحد گرمابی در سطح بیش از 124 هزار متر مربع با تولید 129 تن در این شهرستان فعال می باشند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین یک واحد تولید ماهی زینتی به متراژ200 متر مربع با تولید 2500000 قطعه در این شهرستان فعال می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا