2حادثه رانندگی در سیرجان ۱۴ مصدوم برجا گذاشت

۲ حادثه رانندگی در سیرجان ۱۴ مصدوم برجا گذاشت

رییس اورژانس پیش بیمارستانی سیرجان گفت: انحراف از مسیر و در نتیجه واژگونی ۲ خودرو “ون” در ۲ حادثه جدا از هم در محورهای سیرجان به شیراز و سیرجان به چهارگنبد ۱۴ مصدوم برجا گذاشت.

نبی الله حیدرپور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگارافزود: واژگونی یک دستگاه ون صبح امروز در کیلومتر ۱۸ محور سیرجان به شیراز ۶ مصدوم بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: دلیل این حادثه انحراف از مسیر خودرو ون عنوان شده است.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی سیرجان اظهار داشت: مصدومان حادثه واژگونی ون در محور سیرجان به شیراز به بیمارستان امام رضا (ع) این شهر منتقل شدند.

وی افزود: همچنین صبح امروز یک دستگاه ون در محور روستایی چهار گنبد واقع در بخش بلورد دچار واژگونی شد که این حادثه نیز هشت مصدوم در بر داشت.

حیدرپور گفت: مصدومان حادثه واژگونی ون در محور سیرجان به چهارگنبد نیز به بیمارستان های امام رضا (ع) و شهید غرضی سیرجان منتقل شدند

وی تصریح کرد: بامداد امروز نیز برخورد یک دستگاه اتوبوس با تپه خاک در کیلومتر ۵۰ محور سیرجان به کرمان به علت بی توجهی راننده به جلو منجر به مصدومیت جزئی هفت سرنشین این خودرو شد.

وی گفت: خوشبختانه مصدومان این حادثه در محل و به طور سرپایی درمان شدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا