*🛑🛑 محدودیت‌های کرونایی از مجاری رسمی اطلاع‌رسانی می‌شود 🛑🛑*

🟢 استانداری کرمان در واکنش به برخی اخبار خلاف واقع طی روزهای اخیر مبنی بر اعمال بعضی محدودیت‌های کرونایی درباره برگزاری مراسم مختلف تاکید کرد که محدودیت های کرونایی از طریق مجاری و رسانه‌های رسمی اطلاع رسانی می‌شود و شهروندان به شایعات توجه نکنند.

✅سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت کرونا در استان کرمان در این زمینه گفت: اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با بخشنامه‌ها، تصمیم‌ها و محدودیت‌های کرونایی تنها از طریق رسانه‌های رسمی مورد تایید و مرجع اطلاع رسانی می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا