🔸پورابراهیمی خبر داد:۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث مدرسه در حاشیه شهر کرمان اختصاص یافت

دکترمحمدرضا پورابراهیمی اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده و موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، اعتباری معادل ۶۰۰ میلیارد ریال برای پروژه های نیمه تمام و احداث مدارس در حاشیه شهر کرمان اختصاص یافت

🔹 دکتر محمدرضا پورابراهیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آخرین ساعات روز گذشته این موافقتنامه بین سازمان نوسازی مدارس و سازمان برنامه و بودجه مبادله شد که این اعتبار در مناطق شهرک سیدی، شهرک صنعتی، پروژه شهید سلیمانی و اردوگاه شهید سلیمانی هزینه خواهد شد.

🔹نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اینکه بدلیل نبود اعتبار یکسال و نیم برخی از این پروژها تعطیل شده بودند گفت: با پیگیری ها انجام شده این پول به حساب سازمان نوسازی مدارس کرمان واریز شده که با شروع به کار این پروژه ها ۲۰ هزار متر مربع به فضای آموزشی در حاشیه شهر کرمان اضافه می شود و این کار موجب تحول بزرگی در این مناطق خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا